Evde zayıflama hareketleri resimli

kilo-verme-hareketleri-resimli

Evde zayıflama hareketleri resimli

Spor salonuna veya yürüyüşe gitmek için imkanınız mı yok? Üzülmeyin, evde zayıflama hareketleri resimli anlatımla hemen kilo vermeye, yağ yakmaya başlayabilirsiniz! Siz yeter ki göbek ve basen eritmeye niyetlenin, dünyanın fırsat kapıları sonuna kadar açılacaktır; ‘Diyete Başlıyorum’ olarak hazırladığımız animasyonlu evde zayıflama hareketleri gibi! Okumaya devam et “Evde zayıflama hareketleri resimli”

İnsülin direnci tedavisi nasıl yapılır?

sisman-kadin

İnsülin direnci tedavisi nasıl yapılır?

Son yıllarda fazla kilo ve obeziteye bağlı insülin direnci hastalığında artış görülüyor. Tedavi edilmediği kadar diyabete kadar ilerleyen bu hastalık, kilo vermeyi engelleyen en önemli sebep olarak görülüyor. “Diyete Başlıyorum” ekibi olarak, Doç.Dr.Barış Öztürk ile görüştük ve insülin direnci tedavisi, nedenleri ve çözüm önerileri hakkında uzman bilgilerini aldık. Okumaya devam et “İnsülin direnci tedavisi nasıl yapılır?”

Bu ev yapımı doğal çayı içenler göbek eritiyor!

gobek-eritme-cayi

Göbek eritme çayı tarifi

Yoksa, siz hala “Göbeğimi eritmek istiyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum!” deyip üzülüyor musunuz? Göbek ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmak isteyenler, evde hazırlanan ve tamamen doğal bu çayı içiyor! Üstelik, emziren anneler ve troid hastaları için uygun olarak göbek eritme çayını, güvenle tüketebilirsiniz.  Okumaya devam et “Bu ev yapımı doğal çayı içenler göbek eritiyor!”