Yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

yuruyen-kadin-04

Kilo vermek, mutlu olmak, sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız, yürüyüşün faydalarından yararlanabilirsiniz. Ancak yürüyüş öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken kurallar var. Türkiye’nin en güvenilir sağlıklı yaşam portalı Diyete Başlıyorum olarak, size en doğru bilgileri sunuyoruz. Uzm. Dr. Eren Eroğlu yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler hakkında önemli bilgiler verdi. Okumaya devam et “Yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler”

Yürüyüş mü koşu mu zayıflatır?

kosmak

Kalıcı kilo vermenin yollarından biri spor yapmaktır. Kimileri size yürümenizi, kimileri koşmanızı tavsiye ediyor; aklınız mı karıştı? Bilimsel araştırmalarına göre haberlerini hazırlayan, en güvenilir başvuru kaynaklarından “Diyete Başlıyorum”, yürüyüş ve koşu seçiminizde size yardımcı olacak; yürüyüş mü koşu mu zayıflatır sorusuna en doğru yanıtı verecek! Okumaya devam et “Yürüyüş mü koşu mu zayıflatır?”

Yürüyüş yaparken nelere dikkat edilmeli?

acikhava-spor-kadin-diyet

Yürüyüş, tüm vücudu çalıştıran ve keyif veren egzersizlerden biridir. Kilo vermek, yağlardan kurtulmak ve sağlığınızı korumak için yürüyüş yapmalısınız. Peki, yürüyüş yaparken nelere dikkat edilmeli? Türkiye’nin en güvenilir sağlıklı yaşam portalı, “Diyete Başlıyorum” olarak, yürüyüşün püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz. Okumaya devam et “Yürüyüş yaparken nelere dikkat edilmeli?”