Diyet

1 haftada göbek eritme yolları

1.05Kviews

Kilolardan sıkıldınız mı? Merak etmeyin, 1 haftada göbek eritme yolları ile zayıflayabilirsiniz! Gerçekten işe yarayan ve denenmiş bu zayıflama yöntemlerini uygulayın. Sonunda kazanan siz olacaksınız, kaybeden ise fazla kilolar! Öyleyse, hemen başlayın!

Göbek eritmek istiyorsanız, kendinize ve bize güvenmeniz gerekiyor. Bir hafta boyunca iki eliniz kanda olsa bile, görevlerinizi yerine getirmelisiniz. Göbek yağları inatçıdır ama siz onlardan daha inatçı ve kararlı olup tamamen kurtulabilirsiniz.

Yoğurt kürü yaparak 1 haftada göbeğinizi eritin!

Dereotu, limon ve maydanoz ile yapılan yoğurt kürü, başlangıçta ödem temizliği yapar. Düzenli kullanımda ise yağ yakımını hızlandırır. Her akşam yemeğinden 2 saat sonra yoğurt kürü yapın. Gün boyunca yediklerinize dikkat ederseniz, 1 haftada göbek eritme için mükemmel sonuçlar alacaksınız.

Göbek eriten yoğurt kürü için malzemeler:

 • 1 kase yoğurt
 • 2 yemek kaşığı doğranmış maydanoz
 • 2 yemek kaşığı doğranmış dereotu
 • Yarım limonun suyu

Hazırlanışı,

 1. Tüm malzemeleri kasede karıştırın.
 2. Akşam yemeğinden 2 saat sonra yiyin.
 3. Uyuyana kadar 3-4 bardak su için.

Göbek eritme için kürü her akşam yapabilirsiniz.

Kür yapmayı unutmamak için telefonunuza alarm kurun. Örneğin, akşam 21 için telefonunuzda yoğurt kürü zili çalınca hemen kalkıp yapın. Uyuyana kadar saat başı bir bardak su içmeyi sakın unutmayın ki yakılan yağlar vücuttan dışarı atılsın.

Göbek eritmek için bir saat tempolu yürüyün!

Yürüyüş gibi kalp atışını yükselten sporlar, yağ yakmak için mükemmeldir! Eğer 1 haftada göbek eritmek istiyorsanız, her gün bir saat boyunca çok hızlı bir şekilde yürüyün.

Bu sayede vücudunuzda daha fazla kalori yakar ve göbeğinizdeki yağlar erimeye başlar. Sabah veya akşam, günün herhangi bir saatinde yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Her gün bir fincan rezene içerek göbeğinizi indirin!

Bazen, sadece gaz ve şişkinlik yüzünden göbeğiniz büyük görünebilir. Ama her gün içeceğiniz bir fincan rezene çayı, karın şişkinliğini indirmeye yardımcı olur.

Rezene çayını tok karnına içmelisiniz.

Rezene çayını marketten veya aktardan alabilirsiniz. Bir su bardağı sıcak suya bir tatlı kaşığı rezene ekleyin. Demlenmesi için beş dakika bekleyin. Tok karnına için.

Çöp yiyecek ve içecekleri vücudunuza almayın!

Göbekte yağlanmanın en önemli sebepleri, yağlı, tuzlu, unlu ve şekerli yiyecek ve içecekleri çok fazla tüketmektir. Ancak, bilmelisiniz ki bunlar sizin düşmanınızdır. Özellikle,göbek eritmek istediğiniz bu bir hafta boyunca kesinlikle vücudunuza almayın.

Aşağıdaki çöplerden tamamen uzak kalın:

 1. Çikolata
 2. Börek
 3. Kek
 4. Alkol
 5. Kola
 6. Baklava
 7. Hazır meyve suyu
 8. Beyaz ekmek
 9. Kızartma
 10. Poğaça

Yani genel hatlarıyla beyaz un, şeker ve tuz içeren besinleri kesinlikle yemeyin ki göbeğiniz erimeye başlayın.

Göbek eritme egzersizleri yapmanız gerekiyor!

1 haftada göbek eritme yolları arasında en iyisi, egzersiz yapmaktır. Aşağıda gördüğünüz hareketi evde veya spor salonunda kolayca yapabilirsiniz. Karındaki yağları yakıp incelmeye yardımcı olur. Özellikle, yürüyüş dönüşü bu hareketi yaparsanız çok daha faydalı olur.

İnanın bize, bunları yaparsanız 1 haftada göbek eritme için ciddi bir yol katetmiş olacaksınız. Tamamı denenmiş, bilime dayalı ve işe yarar bilgilerdir.