Kış diyeti listesi ile kilo verin!

kilo-veremiyorum-neden

Kışın kilo vermek için kış diyeti listesini, New York Üniversitesi mezunu sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut hazırladı. Aç kalmadan, sağlıklı kilo vermek istiyorsanız, kış diyeti listesini dikkatlice inceleyip beslenme mantığını çözün. Her gün sabırla ve zayıflamış halinizi hayal ederek kış diyet listesine devam edin, göreceksiniz kendi zayıflama başarı hikayenizi yazacaksınız! Okumaya devam et “Kış diyeti listesi ile kilo verin!”

1 haftada 5 kilo nasıl verilir?

hangi-yiyecekler-kiloverdirir

Çabuk kilo vermenin yollarından biri, diyet listesi uygulamak ve spor yapmaktır. Ünlü diyetisyen Selahattin Dönmez, 1 haftada 5 kilo nasıl verilir diyenler için harika bir liste sunuyor. Ancak bu harfiyen kurallara uyarsanız 1 haftada 5 kilo nasıl verilir canlı canlı görüp öğrenmiş olacaksınız. Ek olarak, günde 15 bardak su içer ve yeşil çay tüketirseniz kilo vereceksiniz. Bundan böyle sizi görenler yeni halinize çok şaşıracak ve 1 haftada 5 kilo nasıl verilir diye soracaktır! Okumaya devam et “1 haftada 5 kilo nasıl verilir?”

Protein diyeti nasıl yapılır?

yemek-yiyen-kadin

Protein diyeti nasıl yapılır?

Kilo veremiyorum, kilo vermem durdu gibi şikayetleriniz mi var? Merak etmeyin, bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz! Diyetisyen Kübra Bal, inatçı kilolardan kurtulmak için 3 günlük protein diyetini öneriyor. Ancak uyarıyor: Bu diyet listesi 20-45 yaş arası sağlıklı bireyler içindir. Çocuklar, hamileler, böbrek hastaları tarafından uygulanmamalıdır. Okumaya devam et “Protein diyeti nasıl yapılır?”

Hızlı kilo verdiren mercimek çorbası tarifim

hizli-kilo-verdiren-corba

Hızlı kilo verdiren mercimek çorbası tarifim

Günlük hayat, okullarda öğrendiğimiz gibi işlemiyor; bazen acil kilo vermemiz gerekiyor. Düğüne giderken giyeceğimiz abiye elbisede fazlalıklarımız çıkmasın, deniz tatilindeyken rahatça bikini giyelim, eski sevgilimiz bizi görünce neler kaybettiğini anlasın gibi düşüncelerle hızlı zayıflamak istiyoruz. Bazense kilo vermemiz duruyor vücudumuzu şaşırtmak veya diyete başlarken önce ödemleri temizlemek istiyoruz. İşte, birazdan tarifini anlatacağım ve kısa bir detoks programı gibi uygulayabileceğiniz mercimek çorbası tarifim tam bu işe yarıyor yani sağlıkla, hızlı kilo verdiriyor! Okumaya devam et “Hızlı kilo verdiren mercimek çorbası tarifim”