Spor

Hızlı Zayıflama Yöntemleri

705views

Spor yapmak istiyorsunuz, ama vaktiniz mi yok. Vaktiniz olsa bile hem evinize yakın hem de bütçenize uygun bir spor salonu bulmakta zorlanıyor musunuz? Hepsi tamam, ama havalar sıcak veya soğuk olduğu için evden çıkmaya mı çekiniyorsunuz? Bu yöntem sayesinde bunların hiçbiri sizin için geçerli olmayacak.

Spor yapamamak için bahane varsa spor yapmayız. Bu adeta evrensel bir kural gibidir. Gün içinde iş yüzünden yoruluruz; büyük şehirlerde ise işten eve dönmek bile başlı başına bir maceradır. Yağmur yağar, kar yağar; hava soğuk olur, çok sıcak olur; saat geç olur. Spor yapmayı istemediğinizde, her zaman emrinize amade bir bahane olacaktır. Ancak bu yöntem tüm bu bahaneleri listenizden silecek ve sizi kısa zamanda forma sokacak.

Günümüzde spor eğitmenlerinin ve uzmanların çoğu, insanlara daha kısa zamanda nasıl kalori yaktırabileceklerini araştırıp duruyorlar. Çünkü insanların vakti kısıtlı oluyor; vakti bol olanlarınsa sabrı az oluyor. Bu tür çabalar ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkmış bir yöntem var; yüksek yoğunluklu antrenmanlar.