DiyetManşet

Sinem Hanım nasıl 33 kilo verdi?

718views

sinem-mucize

‘Diyete Başlıyorum’ takipçilerinden Sinem Hanım, 7 ayda 33 kilo verdi ve bir mucize yarattı! Onun zayıflama sırlarını öğrenmek, sizin de başarmanıza yardımcı olacaktır. Sinem Hanım’ın nasıl kilo verdiğini ve öncesi sonrası fotoğraflarını bu özel haberimizde paylaşıyoruz.

Tarçınlı Türk kahvesi içti

Sinem Hanım, kendini zinde hissetmek ve açlık krizlerini önlemek için gündüz ara öğünlerinde Tarçınlı Türk kahvesi içti.

Tarçınlı Türk kahvesi tarifi için tıklayınız!
Her gün yeşil çay içti

Yağ yakıcı ve ödem söktürücü etkisi kanıtlanmış yeşil çayı her gün içti ve 33 kilo vermesinde büyük faydasını gördü.

Temiz beslenmeye başladı

Hazır kek, börek, pasta, hamburger gibi zararlı yiyecekleri yavaş yavaş hayatından uzaklaştırdı. Bunlar yerine kilo vermesine yardımcı mercimek, domates, tavuk eti, fasulye, balık, kayısı gibi temiz besinleri tüketmeye başladı.

Yağ yakıcı yiyecekler için tıklayınız

sinem-2

Her gün su içti

Sinem Hanım, ‘Diyete Başlıyorum’ dediğinde 102.6 kiloydu. Her 7 kilo başına bir bardak su içme hesabından yola çıkarak günlük suyunu içti. Siz de kilonuzu yediye bölün, çıkan sonuç kadar bardak su için.

Kimyonlu yumurta yedi

‘Diyete Başlıyorum’ kurucusu Arzu Karabulut’un kahvaltı örneklerinde de sık sık gördüğünüz haşlanmış yumurta, 33 kilo veren Sinem Hanım’ın vazgeçilmezleri arasındaydı. Yağ yakıcı etkisini artırmak için haşlanmış yumurta üzerine kimyon serpti.

Yağ yakıcı yumurta tarifi için buraya tıklayınız
Her sabah ve akşam yürüdü

Sinem Hanım, onun hayatını zorlaştıran kilolarından kesinlikle kurtulmak istiyordu ve bunun en iyi yollarından birinin yürümek olduğunu biliyordu. Her sabah ve akşam bazen yarım saat, bazen bir saat yürüdü. Kar, kış, soğuk dinlemeden hedefine doğru emin adımlarla yürüdü. Sonuç mu? 7 ayda 33 kilo verdi!

Sinem Hanım'ın tartıdaki son kilosu budur. Whatsapp'tan bize müjdeli haberi göndermişti. Tarih, 3 Haziran 2015
Sinem Hanım’ın tartıdaki son kilosu budur. Whatsapp’tan bize müjdeli haberi göndermişti. Tarih, 3 Haziran 2015
Yağ yakıcı yoğurt kürü yaptı

Hem ekonomik hem pratik hem de etkili yağ yakıcı yoğurt kürünü haftada iki defa yaptı. Deneyenlerin çok memnun kaldığı yoğurt kürü, Sinem Hanım’ın 33 kilo vermesinde en etkili yöntemlerinden biriydi.

Yağ yakıcı yoğurt tarifi için tıklayınız
Zencefilli çay içti

‘Diyete Başlıyorum’ sağlıklı yaşam portalının en beğenilen tariflerinden zencefil çayından Sinem Hanım da faydalandı. Ödem söktürücü, yağ yakıcı özelliğe sahip bu çay, 33 kilo vermesinde etkili oldu.

Zencefilli çay tarifi için tıklayınız