Diyet

Ödüllü hediye yarışmasına katılın!

803views

slimini-hediye-kapak

Değerli takipçilerimiz, “Diyete Başlıyorum” ekibi olarak sizi çok seviyoruz. Ödüllü hediye yarışmamızla bu sevgimizi ifade etmek istiyoruz. Hediyeyi kazanmak için hemen yarışmaya katılın!

Türkiye’nin en güvenilir sağlıklı yaşam portalı olarak, elbette size sağlıklı bir hediye vereceğiz: Kilo aldırmayan Slimini Un! İki çeşit sağlıklı un sizin olacak: Light ve Diyabetik! Kahvaltı için krepler, ara öğünler için kurabiyeler, akşam yemekleri için terbiyeli çorbalar yaparken Slimini Un kullanarak diyetinize devam edeceksiniz. Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Uzmanları tarafından tavsiye edilen Slimini Un, %40 daha az karbonhidrat içermektedir.

slimini-hediyelerimiz

Hediyeyi kazanmak için yapmanız gerekenler:

Slimini Un hediye sepetini kazanmak için yarışmaya katılmak için tüm şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Katılanlar arasında yapacağımız çekilişle 3 şanslı kişi, Slimini Un hediye sepetinin sahibi olacak! Ödüllü hediye yarışması,  18-21 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Buraya tıklayıp Slimini Un Facebook sayfasını beğenin
Buraya tıklayıp Slimini Un Instagram sayfasını beğenin
Buraya tıklayıp kilo verme nedeninizi yoruma yazın.
Bu gönderiyi Facebook profilinizde paylaşın.

[quote_center]Kilo alma kaygısı olmadan sağlıklı beslenmeye yardımcı olur, kolay sindirilir ve uzun süre tok tutma özelliğine sahiptir.[/quote_center]

Hediyeyi kazananlar yine “DİYETE BAŞLIYORUM” sayfasından duyurulacak, hediyeleri adreslerine kargo ile gönderilecektir.

yag-yakici-yogurt-banner