Sporcu taytı ne işe yarar?

nike-tayt-yuksektopuklar-3

Spor yaparken kendinizi rahat hissetmek, kas gruplarını çalıştırmak, vücut sağlığını korumak önemlidir. Bu nedenle, size en uygun sporcu taytını seçmeniz gerekir. Peki, sporcu taytı ne işe yarar, tayt seçmenin püf noktaları nelerdir? En çok merak edilen soruların uzman cevaplarını, Nike Kadın Egzersiz Giyim Ürünleri Başkan Yardımcısı Helen Boucher sunuyor. Okumaya devam et “Sporcu taytı ne işe yarar?”

Evde zayıflama hareketleri resimli

kilo-verme-hareketleri-resimli

Evde zayıflama hareketleri resimli

Spor salonuna veya yürüyüşe gitmek için imkanınız mı yok? Üzülmeyin, evde zayıflama hareketleri resimli anlatımla hemen kilo vermeye, yağ yakmaya başlayabilirsiniz! Siz yeter ki göbek ve basen eritmeye niyetlenin, dünyanın fırsat kapıları sonuna kadar açılacaktır; ‘Diyete Başlıyorum’ olarak hazırladığımız animasyonlu evde zayıflama hareketleri gibi! Okumaya devam et “Evde zayıflama hareketleri resimli”

Yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

yuruyen-kadin-04

Kilo vermek, mutlu olmak, sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız, yürüyüşün faydalarından yararlanabilirsiniz. Ancak yürüyüş öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken kurallar var. Türkiye’nin en güvenilir sağlıklı yaşam portalı Diyete Başlıyorum olarak, size en doğru bilgileri sunuyoruz. Uzm. Dr. Eren Eroğlu yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler hakkında önemli bilgiler verdi. Okumaya devam et “Yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler”

Nike Beautiful X Powerful Koleksiyonu

nike-woman-1

Bir kadının zaferiyle başlayan ve sonrasında yıllar boyu katlanarak artan hareket etme gücü, Nike’ın dört ikonik ayakkabısının yeniden tasarlandığı Beautiful X Powerful Koleksiyonu ile taçlanıyor. Joan Benoit Samuelson, 2 saat 24 dakika ve 52 saniyede bir devrimi ateşledi. Yıl 1984, yer Los Angeles’tı ve etkinlik de Olimpiyat tarihinin ilk kadın maratonuydu. Okumaya devam et “Nike Beautiful X Powerful Koleksiyonu”