Yağ yakıcı ev yapımı çay tarifi

yag-yakici-cay

Tamamen doğal malzemelerden hazırlanan ev yapımı yağ yakıcı çay tarifiyle hem kilo verecek hem metabolizmanızı hızlandıracaksınız. Ancak, önemle belirtelim: Yağ yakıcı çaydan fayda görmek için her gün düzenli olarak bir büyük bardak içmelisiniz. Çay içmeyi unutmamak için telefonunuza alarm kurun, çay saati gelince yerinizden kalkıp çayınızı hemen yapın, için ve yağ yakıp incelmenin zevkini yaşayın! Okumaya devam et “Yağ yakıcı ev yapımı çay tarifi”

Ödem söktürücü bitkisel karışım tarifi

yesil-elma-zayiflamak

Ödem söktürücü bitkisel karışım tarifi

Kilo vermeyi hızlandırmak ve sıkılaşmak istiyorsanız, vücudunuzdaki ödemleri atmanız faydalı olur. Bunu kolayca başarmanın yolu ise, ödem söktürücü besinlerle yapılan karışımı içmekten geçiyor. İşte, uzman diyetisyen Şebnem Kandıralı’dan ödem söktürücü bitkisel karışım tarifi… Okumaya devam et “Ödem söktürücü bitkisel karışım tarifi”

Kan şekerini dengeleyen bitki çayı tarifi

gribe-iyi-gelen-bitki-cayi

Kan şekerini dengeleyen bitki çayı tarifi

Kan şekerinin hızlı yükselip düşmesi sonucunda halsizlik, açlık, ellerde titreme gibi belirtiler görülür. Bu olumsuz etkiler diyet yapmayı zorlaştırır. Ancak, merak etmeyin: Fitoterapi yani bitkilere tedavi uzmanı Dr. Ümit Aktaş’ın kan şekerini dengeleyen bitki çayı tarifini düzenli uyguladığınızda diyetiniz kolaylaşacak ve kilo vereceksiniz! Okumaya devam et “Kan şekerini dengeleyen bitki çayı tarifi”