Keten tohumlu bisküvi tarifi

keten-tohumu-bar

Keten tohumu, sağlıklı zayıflamak için mükemmel bir yardımcıdır. Omega 3 yağları, diyet lifleri ve kalsiyum içerir. Kabızlık giderme, tatlı isteğini kesme, yağ yakma metabolizmasını hızlandırma gibi süper özellikleri vardır. Şimdi, keten tohumunu lezzetli bir tarifte kullanacağız. Kolayca hazırlayacağımız keten tohumlu bisküviyi ara öğünlerde, kahvaltılarda afiyetle yiyebilirsiniz. Şeker ve beyaz un içermeyen bisküvi diyeti bozmuyor hatta kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Okumaya devam et “Keten tohumlu bisküvi tarifi”

Kakaolu chia puding tarifim

chia-puding-kakaolu

Chia tohumuna bayılıyorum çünkü kilo vermekten sağlığı güçlendirmeye kadar muhteşem faydaları var. Üstelik, suçluluk duymadan yiyebileceğimiz tatlılar yapmamıza imkan sağlıyor. Son keşfim kakaolu chia puding tarifimi sizlerle paylaşıyorum. Merak etmeyin, tarifin sonunda chia tohumu faydaları, nerede satıldığı, kalorisi gibi bilgilere cevap olacak. Okumaya devam et “Kakaolu chia puding tarifim”

Diyabetik kuru meyveli kek tarifi

kurumeyveli-kek-tarifi

Diyabet hastalığınız varsa, beslenmenize herkesten daha çok özen göstermelisiniz. Beyaz şekerden olabildiğince uzak kalmalı, kan şekerini dengede tutmalısınız. Biz, “Diyete Başlıyorum” sağlıklı yaşam portalı olarak sizlere her zaman desteğiz ve diyet yemek tariflerimizle yanınızdayız. Şimdi, diyabetik kuru meyveli kek tarifini size sunuyoruz, mutlaka deneyin. Okumaya devam et “Diyabetik kuru meyveli kek tarifi”