Spor

Video: Basen inceltme hareketleri

632views

Geniş basenlere sinir olmak için önemli sebeplerimiz var, neden mi? Elbise veya bikini almak isteriz; üst kısmı bolsa alt kısmı dar gelir. 

Basen inceltme hareketlerini neden her gün yapmamız gerektiğini, geniş basenlere karşı hissettiklerimizden yola çıkarak bulabiliriz. Geniş basenlere sinir olmak için önemli sebeplerimiz var, neden mi? Elbise veya bikini almak isteriz; üst kısmı bolsa alt kısmı dar gelir. Pantolon giyelim desek, aynaya baktığımızda basenlerimiz ‘biz buradayız!’ der gibi göze batar, arkadaşlarımız veya ailemizden birileri “canım yüzün güzel ama keşke basenlerin ince olsa der”. Bu sahneler sizce tanıdık mı?

 

Peki, ne yapacağız? Tabii ki oturup buna ağlayacak ve genişledikçe genişleyen basenleri olduğu gibi kabul edecek değiliz. Bu haberi okuduğunuza göre siz de kendini yenilemek isteyen, güçlü bir kadınsınız ve hayalinizdeki incecik basenlere kavuşmak için Basen inceltme hareketleri yapacak kadar disiplinlisiniz, öyle değil mi? Şimdi bir daha düşünün: sızlanmak mı yoksa muhteşem basenlere sahip olmak istiyorsunuz? Seçim sizin ama eğer basen inceltmek ve harika görünmekten yana tercih yaparsanız, aşağıdaki video tam size göre!

 

En sevdiğimiz spor eğitmenlerinden Alicie Marie ile günde 8 dakika egzersiz yaparak süper kalçalara kavuşmak, basen inceltmek gayet mümkün. Haydi, ilk önce videoyu izleyip hareketleri öğrenin sonra da her gün bu hareketleri yaparak adım adım hayalinize yaklaşın. Basen inceltme hareketleri videosu sadece 8 dakika sürüyor, kendinize bu ödülü verin!