Spor

Doutzen Kroes de mi Formunu Sporla Koruyor?

634views

Erkek dergilerine verdiği pozlarla baş döndüren ve boy gösterdiği etkinliklerde kadınları kıskadıran Doutzen Kroes’in formunu korumak için yalnızca salata yediğini ve tükettiği her lokmayı ince eleyip sık dokuyarak yediğini düşünüyor insan; oysaki ünlü Victori’s Secret modelinin, mesleğiyle hiç bağdaşmayan bir yemeğe zaafı var. Peki ünlü model buna rağmen formunu nasıl koruyor?

Uzun ve güzel bacaklarıyla ünlü modeli, büyük bir tabak patates kızartmasının başında veya elinde büyük boy cipsle hayal etmek çok zor. Özellikle de Victoria’s Secret defilelerinde sahnedeki hâlini gördükten sonra. Ama katıldığı bir davette söylediğine göre Kroes’in en büyü zaafı bu yiyeceklermiş.

Hatta ünlü model, sürekli salata yeseydi çok mutsuz bir insan olacağını da eklemiş yaptığı röportajda. Beslenmesine dikkat ettiğini, fakat yasaklanan şeylerin daha cezp edici olabildiğini, hatta zamanla saplantıya dönüşebileceğini de bildiğini belirtmiş.

Nasıl formda kaldığı ve özel bir diyet yapıp yapmadığı konusunda Kroes, anne olmasının büyük avantaj olduğunu söylemiş. Hareketli bir çocuğu olduğu için tüm gününü onunla ilgilenerek ve peşinde koşuşturarak geçiriyormuş.

Bu açıklamasıyla adeta, kilo sorunlarına annelik sorumluluğunu gerekçe gösterenlere meydan okuyan ünlü model, yaptığı iş yüzünden bazı avantajları olduğunu da itiraf etmiş. Her gün işe gitmek zorunda olan birine kıyasla egzersiz yapmaya daha çok vakit belirten model, yine de çocuğuyla ilgilenmenin zamanının çoğunu aldığını da eklemiş.

Doutzen Kroes’i podyumlarda yürürken gördükten sonra, salonlarda ter atarken hayal etmek zor olsa da, güzel manken oldukça zorlu sporlar yapmayı tercih ediyor. Hatta ünlü modelin kişisel çalıştırıcısı, eski bir boks şampiyonu olan, Michael Olajide.

Eski boksörün, güzelliğinden dolayı, ünlü modeli egzersizler sırasında zorlamadığını düşünebilirsiniz; fakat kişisel çalıştırıcısı Kroes’in gözünün yaşına bakmıyor. İp atlamak, boks yapmak, interval kardiyolar Kroes’in egzersiz programından eksik olmuyor.

Bacaklarıyla ünlü model doğal olarak, bacaklarının ve kalçalarının şeklini ve sıkılığını korumaya da ayrı bir özen gösteriyor. Hayranlarından gelen yoğun istek ve soruları karşılıksız bırakmayan Kroes, Victoria’s Secret’ın Facebook sayfasında, özellikle bacaklarını ve kalçalarını çalıştırdığı bir antrenmanın videosunu hayranlarıyla paylaşmış. Yine hayranlarına bir jest olarak da bu videodaki egzersizleri, hayranlarının kendine yolladığı videolardaki egzersizler arasından, kişisel çalıştırıcısıyla birlikte derlemiş.

Doutzen Kroes’in hayranları için hazırladığı videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Doutzen Kroes’in resimlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.