Kişisel Bakım

Masaj ve hamam için en iyi adres!

637views

Dünyanın en prestijli markalarından Sodashi ve Natura Bissé ürünleri ile uygulanan cilt ve vücut bakımları sunan Spa&Hammam cildi güneşe hazırlamak için menüsünden üç farklı bakım öneriyor… Farklı cilt tipleri ve ihtiyaca göre çeşitlendirilebilen bu bakımlar ile yenilenmek ve enerji depolamak mümkün.

Dünyanın en prestijli markalarından Sodashi ve Natura Bissé ürünleri ile uygulanan cilt ve vücut bakımları sunan Spa&Hammam cildi güneşe hazırlamak için menüsünden üç farklı bakım öneriyor… Farklı cilt tipleri ve ihtiyaca göre çeşitlendirilebilen bu bakımlar ile yenilenmek ve enerji depolamak mümkün.

Spa&Hammam’ın yaza özel önerileri, yıl boyu kuruyan ve yıpranan ciltleri güneşli günlere hazırlamak için ideal. Kışın su kaybı yaşan ve kuruyan cildi canlandırmak için önerilen Tuzla Gelen Rahatlık vücut bakımı, kan dolaşımını hızlandırıp gerginlik ve yorgunluğu azaltmaya yardımcı oluyor. Bu bakımda Himalaya tuzu ile vücuda uygulanan “peeling” ölü deriyi arındırarak cildi güzel ve sağlıklı bronzlaşma için hazırlıyor.

fs-hamam 1

Kış boyunca nem dengesi bozulmuş cildi tazelemek ve tıkanmış gözenekleri açmak için uygulanacak Sodashi Derinlemesine Temizlik yüz bakımı ile yaz ayları boyunca sağlıkla parlayan bir cilde sahip olmak mümkün. Spa&Hammam’ın imza bakımlarından olan İnceltici Masaj ise vücudu yeniden şekillendirmeye hızla yardımcı oluyor. Uzman terapistler tarafından uygulanan ve detoks etkisi olan bu masajda derin yuvarlama hareketleri kullanılıyor. Tek bir seansın bile kan dolaşımını ve lenf drenajını arttırmak için etkili olduğu inceltici masaj, portakal kabuğu görünümünü azaltmak ve vücut hatlarını ortaya çıkarmak için bire bir.

Spa&Hammam üyelik paketleri ve dönemsel promosyonları ile stresten arınmak isteyen metropol insanının ihtiyaçlarına yönelik imkanlar ve özel günlerde ayrıcalıklı hediyeler sunmayı hedefliyor. Avantajlı üyelik seçenekleri bulunan Spa&Hammam’da, deneyimli eğitmenlerin kişiye özel oluşturdukları spor programları ile yazı fit bir vücut ile karşılamak, özel “Power Plate” ve pilates dersleri ile daha esnek, güçlü ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak mümkün.

Hamam

Four Seasons Bosphorus’ta yer alan Spa&Hammam, ayrıntılara verdiği özenle misafirlerini şehrin ortasında derin bir nefes almaya davet ediyor. Modern gelenekler konsepti ile hizmet veren Spa&Hammam’da dileyen üyeler gün ışığı alan kapalı havuzda yorgunluk atabilir, Spa’nın sağlıklı menüsünden seçecekleri hafif bir yemek ile programlarını tamamlayabilirler. Zamanını verimli kullanmak isteyen misafirler ise, buluşma mekanı olarak Four Seasons Bosphorus’u tercih ederek, günlük sağlık ve güzellik seanslarını, otelin İtalyan’ı AQUA Restaurant’ta lezzetli bir akşam yemeği ile sonlandırabilirler.

Hamam

Four Seasons Bosphorus Spa&Hammam, kişiye özel ihtiyaçlara göre şekillendirdiği bakım ve paket önerileri ile hayatı kolaylaştırıyor. Spa&Hammam, 2100 m2’lik kullanım alanı, Boğaz kıyısındaki muhteşem konumu, açık havuzu, cam tavanlı kapalı havuzu, özel hamamı, özenle tasarlanmış sauna, jakuzi ve buhar odasıyla farklılaşıyor. Bütün duyularınızı harekete geçiren Spa&Hammam, aynı zamanda 3 Türk hamamı ve 9 bakım odasına sahip.

Özel fiyatlar hakkında bilgi ve üyelik koşulları için; Four Seasons Bosphorus, Spa&Hammam
0212 381 41 60