DiyetManşet

Tam 72 kilo verdi, hayatını yeniledi!

2.45Kviews

kilo-verenlerin-fotograflari-1

Kilo verenlerin öncesi-sonrası fotoğraflarına bakmak, hayalimizi gerçekleştirmek için bize umut verir. Ancak bu kez daha fazlası var: kilo verenlerin başarı hikayeleri bölümümüzde 1 yıl içerisinde tam 72 kilo veren Julia Kozerski, zayıflama değişimlerini gün gün fotoğrafladı.

72 kilo verme sürecinde pozitif düşünce gücü, temiz beslenme ve spordan faydalandı. Herhangi bir mide küçültme veya tüp mide ameliyatı yaptırmadı. Ablası ile düğünü için gelinlik alışverişine çıktığında aynadaki görüntüsünden çok rahatsız oldu ve zayıflamaya karar verdi. Bir yıl içerisinde 72 kilo vererek hayatını yeniledi. Bu mucize değişimi kendisine saklamadı; gün gün zayıflama fotoğraflarını çekip resmi web sitesinde ‘changing room’ yani ‘değişim odası’ köşesinde yayınlandı.

kilo-verenlerin-fotograflari-2

Fotoğraf sanatçısı Julia Kozerski, insanın istediğinde ne mucizeler yaratabileceğini gösteriyor bize…kilo verenlerin başarı hikayeleri aslında bize sadece kilo vermek için değil boşanmak, yeni bir dil öğrenmek, taşınmak, evlenmek gibi gerçekten istediğimiz şeyleri yapabilmek için umut veriyor. Hayalini kurduğumuz her şey yapabilecek güce sahibiz; yeter ki kendimize inanalım… Eğer bunun için size kanıt gerekiyorsa; Julia Kozerski’nin mucize değişim fotoğraflarına bakın.

Julia Kozerski zayıflama fotoğraflarının tamamını görmek için fotoğrafların üzerine veya sonraki butonuna tıklayın.

kilo-verenlerin-degisimleri-00