Spor

Yaza kadar zayıflamak için

631views

Yaza doğru hızla yaklaşıyoruz. Havalar ısınmaya başladıysa da henüz bunaltıcı sıcaklıklara ulaşmadı. Bu, zayıflamak isteyenler, spor meraklıları, açık havada vakit geçirmeyi sevenler için bulunmaz bir fırsat. Şimdi açık havada spor yapmanın, sevdiklerinizle ya da spor arkadaşlarınızla güneşin tadını çıkarmanın tam zamanı. Üstelik seçenekleriniz de çok geniş; yürüyüşten koşuya, bisiklet sürmekten pilatese, yogadan trekkinge kadar uzanıyor.

Yaz aylarına hazırlık yaparken koşu, bisiklet ve yürüyüş yaparak forma girmenin tam zamanı! Sezon trendi neon renklerde yüzlerce çeşit koşu ayakkabısı, özel tekstillerden üretilen spor kıyafetleri ve rengârenk aksesuarları Decathlon mağazalarında bulabilirsiniz.

İster şehir içinde ya da sahilde, ister dağda farklı arazilere ve ihtiyaçlara uygun yüzlerce bisiklet modeli de 399TL’den başlayan fiyatlara Decathlon mağazalarında.

Katlanarak kolayca arabanızın bagajına da sığabilen pratik şehir bisikletleri B-Fold ve Tilt;  şehir bisikleti Elops; dinamolu aydınlatma sistemi ve fosforlu desenleri sayesinde karanlıkta tam güvenli sürüş imkânı sunan NightandDay bisiklet ve dağ bisikletlerini tercih edenler için Rockrider modelleri sadece Decathlon mağazalarında!

Decathlon’un uygun fiyatlı ve kaliteli bisikletlerini görmek için buraya tıklayın.

Decathlon’un yaza hazırlık ürünlerini görmek için buraya tıklayın.