Kişisel Bakım

Basen eritmek için bitkisel çözüm

667views

Kilo vermek için diyet yaparken, basen eritmek için bitkisel çözümlerden faydalanabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanan bakım kürü sayesinde hem basenlerini eritecek hem de sıkılaşmasını sağlayacaksınız.

Kilo vermek için diyet yaparken, basen eritmek için bitkisel çözümlerden faydalanabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanan bakım kürü sayesinde hem basenlerinizi eritecek hem de sıkılaşmasını sağlayacaksınız. Basen eritme maskesini birer gün arayla, kese yapılmış cildinize uygulamanız gerekiyor; bu sayede gerçek faydasını görebileceksiniz.

 

Malzemeler,

 

5 yaprak ıspanak
1 adet yumurta akı
2 yemek kaşığı tahin
2 yemek kaşığı süt kreması (marketlerden alabilirsiniz.)

 

Hazırlanışı ve Uygulaması,

 

Tüm malzemeleri mutfak robotunda çekip pürüzsüz bir karışım elde edin. Kese yapılmış cildinizde basenler ve popoya masaj yaparak yedirin. Streç filmle sarın. 20 dakika bekletin. Bu sürede ip atlayabilir, yerinizde koşabilir veya evin içinde yürüyebilirsiniz; terlemek basenlerinizin daha da incelmesini sağlayacaktır.
Süre sona erdiğinde streç filmi çözüp ılık suyla basenler ve popoyu durulayın. İyice kuruladıktan sonra nemlendirici krem veya onarıcı etkiye sahip bitkisel badem yağı sürün.

 

Önemli bilgiler,

 

Basenleriniz istediğiniz seviyeye gelene kadar birer gün arayla bu maskeyi yapmalısınız.

 

Eğer uygulama yapılacak bölge büyükse malzemeleri iki katına çıkarmalısınız.

 

İyi sonuç almak için günde 3 litre su için.

 

20 dakika beklemek sırasında mutlaka hareket edin. Sakın oturmayın.

 

zayiflama-yontemleri-banner