İçeceklerManşetYemek Tarifleri

Ev yapımı çilekli suyla kilo verin!

1.11Kviews

kilo-verdiren-su

Kilo vermenin ilk adımı vücudunuzdaki ödemleri, deri altındaki suları atmak olmalıdır. Bunun için çilek, en büyük yardımcılarımızdan biridir. Ev yapımı çilekli suyla kilo verebilir, ödem atabilir ve selülitlerinden kurtulabilirsiniz.

Öncelikle çileğin faydaları nelerdir, öğrenin: Bağırsak kurtlarını döküyor, idrar söktürüyor ve vücuttaki zararlı maddeleri uzaklaştırıyor. Ayrıca, kanı temizliyor, diş etlerini güçlendiriyor ve ağız kokusunu gideriyor. Sakinleştirici etkisiyle, tansiyonu düşürmeyi de sağlıyor. 1 kase çilek sadece 50 kaloridir!

Malzemeler,

1 litre su

5 adet çilek

1 avuç içi taze nane

3 dilim limon

ÇİLEK YERİNE KULLANABİLECEĞİNİZ FARKLI BESİNLER İÇİN TIKLAYIN

Hazırlanışı,

Bitki özlerinin suya geçmesi için alkali suyumuzu geceden hazırlıyoruz. Örneğin, gece uyumadan önce dişlerinizi fırçaladıktan sonra alkali su hazırlamayı alışkanlık edinebilirsiniz. Sürahiye tüm malzemeleri alın ve buzdolabına kaldırın. Ertesi gün bardak bardak içip bitirin.

Önemli bilgiler:

Çalışıyorsanız veya öğrenciyseniz, alkali suyunuzu şişeye doldurup yanınızda götürebilirsiniz.

Emziren anneler için uygundur, güvenle içebilirsiniz.

Mutlaka taze nane kullanmalısınız.

ÇİLEK YERİNE KULLANABİLECEĞİNİZ FARKLI BESİNLER İÇİN TIKLAYIN

Suyunuzu şık bardaklarda kendinize sunmak, değer verdiğinizin bir göstergesidir. Siz bedeninize iyi davranırsanız, o da sizi mutlu edecek tepkiler verir; örneğin, zayıflar. Bu yüzden biz ‘Diyete Başlıyorum’ ekibi olarak sizlere, misafirlerinize nasıl hazırlıyorsanız, kendinize de öyle şık ve güzel sunumlarla su ikram etmenizi öneriyoruz.