Yoğurt kürü tarifiyle günde yarım kilo verin!

yogurt-yiyen-kadin

Yoğurt kürü tarifiyle günde yarım kilo verin!

Yağ yakıcı, kabızlık giderici etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış yoğurt ve ödem söktürücü, tatlı isteğini kesici, metabolizmayı hızlandırıcı baharatlarla hazırlanan yoğurt kürü, günde yarım kilo vermenize yardım eder! Eğer, bu defa kesin kilo vermek, fazla yağ ve kilolardan kurtulmak istiyorsanız, en etkili zayıflama yöntemlerinden biri olan yoğurt kürünü denemelisiniz. Neden mi? Şimdiye kadar yoğurt kürü ile zayıflayan binlerce takipçimiz oldu, siz de onlar gibi kilo verip mutlu olabilirsiniz. Okumaya devam et “Yoğurt kürü tarifiyle günde yarım kilo verin!”

Obezite nasıl oluşur, tedavisi nasıldır?

sisman-kadin-mutsuzGünümüzün en yaygın hastalıklarından biri olan obezite, Türkiye’de daha çok kadınlarda görülüyor. Obezite hastaları fiziksel ve ruhsal yönden büyük sıkıntılar yaşıyor, hastalıklara bağlı ölüm riskiyle karşı karşıya kalıyor. Prof. Dr. Umut Barbaros, obezite nasıl oluşur, tedavisi nasıldır gibi önemli sorulara uzman yanıtları sunuyor. Okumaya devam et “Obezite nasıl oluşur, tedavisi nasıldır?”

Diyette başarılı olmanın 5 etkili yolu

greyfurt-diyet

Sabah başladığınız diyeti akşam bozuyorsanız veya diyet yapmanın eziyet olduğunu düşünüyorsanız, bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor! Dikkat ederseniz, kilo verenlerin başarı hikayelerinde hep şu söz vardır: “Önce beynimde bitirdim.” Siz de bunu yapmak istiyorsanız, Beslenme Uzmanı Müge Arslan’ın tavsiyelerini okumalısınız. Okumaya devam et “Diyette başarılı olmanın 5 etkili yolu”

Yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

yuruyen-kadin-04

Kilo vermek, mutlu olmak, sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız, yürüyüşün faydalarından yararlanabilirsiniz. Ancak yürüyüş öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken kurallar var. Türkiye’nin en güvenilir sağlıklı yaşam portalı Diyete Başlıyorum olarak, size en doğru bilgileri sunuyoruz. Uzm. Dr. Eren Eroğlu yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler hakkında önemli bilgiler verdi. Okumaya devam et “Yürüyüş yaparken dikkat edilmesi gerekenler”

Çabuk kilo vermenin yolları

diyet-yapmadan-kilo

Göbek ve basendeki yağlardan sıkıldınız, değil mi? Çabuk kilo vermenin yolları tavsiyelerimizi dinlerseniz, yepyeni bir vücuda kavuşabilirsiniz. İdeal kilonuza eriştiğinizde istediğiniz bedendeki kıyafetleri rahatça giyebilirsiniz. Çabuk kilo vermenin yolları önerilerimiz, sağlığınıza zarar vermeden zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, iyi sonuç almak için düzenli ve inatçı bir şekilde çabuk kilo vermenin yollarını uygulamanız gerekiyor. Hazırsanız, başlıyoruz! Okumaya devam et “Çabuk kilo vermenin yolları”