Spor

Motivasyon Müzikleri

633views

Müzik ve spor performansı üzerine yapılan araştırmalar ışığında, sizin için seçtiğimiz, motivasyonunuzu arttıracak, egzersiz yapma isteğinizi ateşleyecek birkaç parça.

 

 

 

 

 

İlk sırada motivasyon müziklerinin kralı, egzersizlerin olmazsa olmazı, efsane Rocky serisinin müziği Survivor’dan” Eye of the Tiger”.

{youtube}VgSMxY6asoE{/youtube}

Rock efsanesi Ac&Dc’den yine efsane olmuş bir parça; Highway to Hell. Demir Adam filminde de kullanılan parça, filmin görüntüleriyle birlikte…

{youtube}YJQp7Id2ywE{/youtube}

Yıldızı yeni parlamaya başlayan yerli Rock gruplarından Kaçak’tan Silahlı ve Tehlikeli, Suat Yılmaz tarafından remix yapılmış hâliyle karşınızda.

{youtube}aZN7aSDIosY{/youtube}

Parçaları birçok filmde de kullanılan, şarkılarında bir miktar mesaj kaygısı da güden yabancı gruplardan Disturbed ve Indestructable adlı sarkıları; “Daha fazlasını yapabilirim!” dedirten şarkılardan biri.

{youtube}aWxBrI0g1kE{/youtube}

Flo- Rida ve Kesha’dan hareketli bir şarkı; Rİght Round. Uzmanlar motivasyon arttırıcı müziklerin genelde rock ve pop türünden olduğunu belirtiyor. Biz de çeşitler arasına eklemek istedik.

{youtube}CcCw1ggftuQ{/youtube}

Sevdiğiniz müzik türü ne olursa olsun bu müziklerin de kanınızı kaynatacağını sizi ele avuca sığmaz bir ruh hâline sokacağını göreceksiniz.