Kişisel Bakım

Reebok’ta indirim var!

640views

Reebok’ın, sıcaklık ve kuruluk hissi sağlayan tekstil ve ayakkabı modelleri ile soğuk ve yağışlı hava koşullarında form tutmak artık çok daha kolay ve keyifli!

Reebok’ın, sıcaklık ve kuruluk hissi sağlayan tekstil ve ayakkabı modelleri ile soğuk ve yağışlı hava koşullarında form tutmak artık çok daha kolay ve keyifli! Üstelik 10 Ocak 2014 tarihinden itibaren Reebok satış noktalarından kış ürünlerinde yapacağınız tüm alışverişlerde %35 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

rebook-indirim-2

 

10 Ocak 2014 tarihinden itibaren kış ürünlerinde yapacağınız tüm alışverişlerde %35 indirim fırsatı sizleri bekliyor! Tekstil ürünlerinde maksimum koruma ve dayanıklılık yine ön planda! Reebok PlayShield teknolojisine sahip tekstil ürünleri hava koşullarına karşı vücudu korurken fazla ısının ve nemin dışarı atılmasını sağlıyor. PlayWarm teknolojili ürünlerse, soğuk havalarda vücut ısısını koruyarak enerji kaybını önlüyor.

rebook-indirim-3

 

Kışın zorlu hava şartlarında dahi hareketi hayatınızdan eksik etmeyerek, Reebok indirim fırsatları ile yeni yıla çok daha fit ve dinç bir merhaba deyin!