Diyet

Zayıflamak için soğan suyu işe yarar mı?

661views

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen kadınlar, birçok yöntemi denemektedir. Zayıflamak için alternatif çözümler vardır. Evde yapacağınız kürler ile diyetinizi destekleyip, kilo verebilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken nokta, yaptığınız kürlerin içeriğinin ne olduğu ve zararlı olma olasılığının ne derece olduğudur. Farklı kürlerin başında soğan suyu geliyor. Soğan suyu ile zayıflamak isteyen kadınlar ne yapmalı? Soğan suyu tarifini vermek gerekirse; sıcak suyu bir bardağa koyun içine bir tane soğanın dışındaki pembe kabuğunu soyup koyun. 10 dakika demlenmesini bekleyin. 10 dakikadan fazla bekletmemenizi öneriyoruz. Günde bir kere sabahları kahvaltıdan yarım saat önce soğan suyunu aç karnına için.sogan-suyu

Soğan suyu ile zayıflamak mümkün. Bu şekilde fazla kilolarından kurtulan birçok kişi var. Ayrıca soğan suyu kadınlara çok faydalı. Yumurtalıklarında kist olan kadınlar bu kürü uygulamalı. Yaklaşık 3 ay boyunca uygulayacağınız bu kür kistlerinizden ve fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlar. İdrar yolları enfeksiyonlarını ve iltihabını da söken bu kür adet kanamasını arttırıyor. Bu yüzden normal dışı bir durum yaşadığınız zaman mutlaka soğan suyu içmeyi kesin.


kuru-sogan-kesmek
Bitmeyen kanamalar oluşuyorsa soğan suyunu azaltarak içmeyi bırakın. Soğan suyu ile zayıflamak isteyen kadınlar, zayıflar birçok faydayı da elde etmiş oluyor. Fakat sadece bu suyu içerek zayıflamak mümkün değil. Bu kür diyetinize takviye olacak bir yapıdadır.