DiyetİçeceklerManşetYemek Tarifleri

Acıbiberli zayıflama kürü tarifi

729views

acibiberli-zayiflama-kuru

Doğal kilo verme yöntemlerini tercih ederek zayıflamak istiyorsanız, acıbiberli zayıflama kürü tarifi tam size göre! Sadece 3 malzemeyle hazırlanan, metabolizmayı hızlandıran bu kolay tarifle sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Acıbiberli zayıflama kürü tarifi her gün taze olarak hazırlayacaksınız. Her öğünde sonra 1 bardak olmak üzere günde toplam 3 bardak içeceksiniz. Emziren anneler kullanabilir, herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak reflü, gastrit gibi mide hastalıklarınız varsa bu kürü kullanmayın, size göre değildir.

Zaten biliyoruz ama biz söylemekte zarar görmüyoruz: Bu kürle birlikte mutlaka yediklerinize dikkat etmeli, hareketlerinizi artırmalısınız. Şunu iyi bilin ki: Diyet ve spor yapmadan zayıflamak veya sadece bir karışım içerek kilo vermek mümkün değildir. Bunu size ancak zayıflama hapı satanlar söyler ki bunun çok büyük bir yalan olduğunu daha önce alıp kullandığınız zayıflama ürünlerinden dolayı iyi biliyorsunuzdur. Anlaştığımıza göre şimdi tarifimize geçiyoruz.

acikhava-spor-kadin-diyet

Malzemeler,

  • 3 tatlı kaşığı kırmızı pul biber
  • 3 adet limonun suyu
  • 3 su bardağı sıcak su

Hazırlanışı,

Tüm malzemeleri sürahide karıştırın. Her öğünden sonra 1 bardak olmak kaydıyla, günde toplam 3 bardak için. Her gün yenisini hazırlayın. Evet, tadı biraz acı ama buna katlanmak gerekiyor. En iyi sonuç için günde 3 litre su içmeyi alışkanlık edinin.

Yürüyüş ve diyetle desteklendiğinde iki haftada mucizevi sonuçlar alacaksınız.

yag-yakici-yogurt-banner