DiyetManşet

Diyetsiz zayıflama için en iyi yöntemler

673views

diyetsiz-zayiflama-yontemleri

Fazla kilolarınız gözünüze batıyorsa, diyetsiz zayıflama yöntemleri haberimiz size yardımcı olacak! Bilimsel araştırma verilerine göre zayıflatıcı etkisi kanıtlanmış bu besinleri tüketerek diyetsiz zayıflamanın keyfine varabilirsiniz.

Tatlı zayıflama yöntemi: Çilek

Tatlı krizlerini kesmenin en doğal ve zayıflatıcı yolu çilek yemektir. 1 kase çilek 50 kaloridir. Kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlayarak vücudun daha fazla enerji ve yağ tüketmesini sağlar. Özellikle, egzersiz yapmadan önce yoğurt ve çilek tüketirseniz kaslarınız çalışmaya hazır hale gelir.

Diyetsiz zayıflama yöntemi: Yoğurt

Günde 1 kase yoğurt yiyerek zayıflamak mümkündür. Çünkü, içeriğindeki kalsiyumla vücudun yağ yakımını harekete geçirir. Ayrıca, karın şişliğine neden olan bakterileri yok eden faydalı bakteriler üretir. Diyetsiz zayıflama yöntemleri arasındaki yoğurt, Vücuttaki insülin miktarını dengede tutmaya yardımcı olur.

Günde yarım kilo verdiren yoğurt kürü için tıklayınız!
İçerek zayıflama yöntemi: Yeşil çay

Her zayıflama ve göbek eritme haberinde yeşil çay çıkıyor, değil mi? Bu çok normal çünkü yemeklerden sonra içilen yeşil çay, vücudun yağ tutmasını engelliyor ve idrarla dışarı atılmasına yardımcı oluyor. Sallama çay veya tomurcuk yeşil çay alıp günde 2 bardak için ve diyetsiz zayıflamanın keyfine varın.

Yağ yakıcı yeşil çay tarifi için buraya tıklayınız!
Kasları besleyen yöntem: Muz

Potasyum oranı yüksek olan muz, kasların daha fazla çalışmasını ve buna bağlı olarak yağ ve enerji yakılmasını sağlar. Vücutta karnın şişmesine neden olan sodyum miktarını kontrol altında tutar. Ancak muzu dikkatli tüketmeniz gerekir, örneğin ara öğünde bir muz ve bir bardak süt içerseniz diyetsiz zayıflayabilirsiniz.

Yağ yakıcı yöntem: Limon

Egzersiz sırasında yağların daha hızlı yakılmasını sağlayan limonu salatalarınıza, çorbalarınıza bol bol ekleyin. Aynı aileden greyfurt da yağ yakımına yardımcıdır. Dilerseniz geceden hazırlanan metabolizma hızlandırıcı yağ yakıcı sularla da diyetsiz kilo verebilirsiniz.

Yağ yakıcı su tarifi için buraya tıklayınız!
Evet, diyetsiz zayıflama yöntemleri bunlardır.