Karbonatlı su içerek zayıflayın!

Sabah uyandığınızda içeceğiniz 2 bardak karbonatlı su, kilo vermenize yardımcı olacak. Nasıl mı? Yediğimiz ve içtiğimiz besinler, vücutta tutulan tuz ve su, ödem oluşmasına ve kilo almamıza sebep olur. 

Sabah uyandığınızda ve gün içinde içeceğiniz karbonatlı su, kilo vermenize yardımcı olacak. Nasıl mı? Yediğimiz ve içtiğimiz besinler, vücutta tutulan tuz ve su, ödem oluşmasına ve kilo almamıza sebep olur. Karbonatlı su, bu ödem ve toksinleri idrar yoluyla dışarı atarak zayıflamanızı sağlar.

 

Damacanalardaki suların asit derecesi yüksektir. Karbonat eklendiğinde suyun asit değeri düşerken, temizleyici etkisi yükselir. 1 litre suyun içine 1 çay kaşığı tepeleme karbonat ekleyip karıştırın. Her sabah, uyanır uyanmaz başka hiçbir şey yemeden, içmeden 2 bardak karbonatlı suyu için. Kalan kısmını gün içerisinde bitirin. Bu sırada günlük su ihtiyacınızın kalan 1,5 litrelik kısmını normal sudan karşılayın.

 

Bu karışımı tavsiye ettiğimiz, 10 kilo kadar fazlası olan insanlar karbonatlı su sayesinde inceldi, zayıfladı. Siz de deneyin…

 

Göbek eriten

“Karbonatlı su içerek zayıflayın!” için bir cevap

  1. merhaba serkan, diyet lsdnesitie anlatilanlari harfiyen uyguladigini belirtmissin 4 kilo da aslinda dusununce guzel bir rakam, bazen bunyeden dolayi arti/eksi farklar olabilir diye dusunuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir