Sebze Yemekleri

Lezzetli ve sağlık yiyecekler burada!

620views

Sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri bir arada bulmak, suçluluk duygusu yaşamadan tatlı yemek mümkün mü? İlk şubesini Maslak’ta açan chopStory hem formda kalmak hem damağınızda iz bırakacak lezzetler tatmak mümkün!


Sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri bir arada bulmak, suçluluk duygusu yaşamadan tatlı yemek mümkün mü? İlk şubesini Maslak’ta açan chopStory hem formda kalmak hem damağınızda iz bırakacak lezzetler tatmak mümkün!

Mutluluk veren yiyecekler listemizde yer alan, zerdeçal, zahter, hardal gibi süper besinlerle kendi öğünlerinizi, chopStory’da hazırlayabiliyorsunuz ve yedikçe incelten, ince lezzetlerle besleniyorsunuz.

 

Dünyanın en hızlı büyüyen sağlıklı yemek trendi ‘chop edilmiş’ salatalar Türkiye’ye chopStory ile geliyor. İlk şubesini 1 Aralık’ta Maslak Orjin Tower’da açan marka hızla büyümeyi hedeflerken, Bulvar 216’da ikinci şubesini açmaya hazırlanıyor.

“İnce kesim lezzetler” sloganı ile yola çıkan chopStory’de, başta dünyanın en çok sevilen salataları olmak üzere, nefis dürüm, sandviç, kahvaltı, cold-pressed tekniği ile hazırlanmış taze meyve suları ve sağlıklı tatlı seçenekleri müşterilerin beğenisine sunuluyor. Sağlık ve lezet düşkünü Özgür Alaz, Betül Aysel ve Aslı Aksu tarafından kurulan chopStory’nin danışmanlığını Gordon Ramsey ile yaptığı çalışmalar ve Masterchef’ten tanıdığımız Türkiye’nin gurur duyduğu ünlü şef Murat Bozok yapıyor.

incelten-lezzetler-2

chopStory pek çok yönüyle alıştığımız restoranlardan farklı.  Gözünüzün önünde yapılan ince kesim “chopping” şovu ile lezzet ve görselliği birlikte sunuyor. chopStory mutfağında özel bıçaklar ile taptaze ürünler ince ince chop’lanarak tatların tam olarak karışmasını sağlanıyor,  mükemmel lezzet harmonisi oluştururken ürünlerin yüksek besin değerleri de korunuyor. ‘İyi malzeme, iyi yemek’ felsefesini benimseyen chopStory’de her şey doğal, taze ve güvenilir üreticilerden tek tek seçiliyor. 

 

chopStory’nin bir diğer farkı da başka yerde bulamayacağınız lezzetleri deneme şansı. Hardal otundan yedikuleye, yabani pirinçten taze kişnişe, cimcim karidesinden hakiki Kars gravyerine çok geniş seçenekelerden kendi yemeğinizi kendiniz yaratabiliyorsunuz. Sonrasında seçtikleriniz gözünüzün önünde incecik kesiliyor ve birbirinden nefis ev yapımı soslarla tatlandırılıyor.

chop-story-logo

Vazgeçemediğimiz aktarımız da chopStory’de yerini alıyor. Yemeklerinize sağlık katmak için arı poleninden chia tohumuna, zerdeçalden zahtere süper besinlerle yemeğinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Veganlar, vejeteryanlar, glutensiz beslenenler de chopStory’den vazgeçemeyecek. chopStory farklı beslenme tercihleri için İstanbul’un en geniş menüsünü sunuyor.