Diyete Başlıyorum

Limon ve su ile yağlarınızı eritin!

650views

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde, kadınlar forma girmek için çeşitli yöntemlere denemeye başladı. Zayıflamak için doğal formülleri deneyen kadınlar arasında en popüler olanı, hiç şüphesiz ki limon ve su ile yapılan kür. Kadınlar arasında oldukça popüler olan su ve limon kürü ile yağlarınızı kolayca eritebilirsiniz. Düzenli olarak bu karşımı içtiğiniz takdirde kısa zamanda istediğiniz forma ulaşabilirsiniz. Hiçbir zararı olmayan limonlu su sağlık açsından da size birçok fayda sağlayacaktır. Kimyasal zayıflama ilaçlarından uzak durup, kendinizin evde yapabileceği karışımları deneyin. Zayıflama haplarının ne derece tehlikeli olduğunu bilen kadınlar, bilinçlenerek evde doğal yöntemler ile zayıflamayı buluyor.

limonlu-su-4

Limonlu su vücudunuzdaki ödemi atmanızı sağlar. Kilonun belli bir kısmı da vücuttaki ödemdir. Limonlu su ile ödeminizi atıp zayıflayabilirsiniz. Ayrıca içimi ferah olan bu su, tokluk hissini de vermektedir.  Sizlerde eğer zayıflamak istiyorsanız su ve limon kürü ile yağlarınızı kolayca eritebilirsiniz. Formda bir vücut için evde yapacağınız bu kür spor salonlarına yüklü miktarda para vermeden, ağır sporla aktiviteleri yapmadan zayıflamanızı sağlayacaktır.

Limonlu su

Kadınlar arasında popülerliğini günden güne arttıran limonlu su detoks etkisi yaratmaktadır. Kilolarını problem eden ve bunlardan kısa sürede kurtulmak isteyen herkes su ve limon ile bunu yapabilir. Bir litre suyun içerisine yarım limonu kesip atın ve bu suyu her gün yenileyin.