Sağlık

Selülitin çözümü kiraz sapında gizli

632views

Kadınların çoğunun yaşadığı, can sıkıcı bir sorun olan selülitten kurtulmak için çok yönlü bir mücadele gerekiyor. Ufak da olsa, yaşam tarzında yapılacak değişiklikler, biraz egzersiz ve sağlıklı beslenmek gibi değişikliklerle selülite karşı etkili sonuçlar almak mümkün. Bunlara ek olarak, bazı kozmetik ürünler de gözle görülür sonuçlar verebiliyor. Bunlardan biri de son dönemde kadınların gözdesi olan kiraz sapını formülünde barındırıyor.

 

İçeriğinde bulunan kiraz sapı özü ile kadınların korkulu rüyası selülit ve gevşeme sorununa çözüm getiren BİODER 90-60-90 inceltici-sıkılaştırıcı jel ve konsantre serum ile artık daha ince bir beden hayal değil… Bitkisel tıpta yaygın olarak kullanılan ve ödem atıcı özelliği ile bilinen kiraz sapının mucizevi etkisiyle yaza daha sıkı ve formda gireceksiniz…

Kadınların kâbusu selülit ve gevşeme sorununa çözüm bulan BİODER 90-60-90, yağ parçalayıcı aktiflerle bel, basen, bacak gibi yağların yoğun olarak yerleştiği bölgelerde yağ oranını azaltırken, içeriğindeki ‘Kiraz Sapı Özü’ ile parçalanan yağların ve ödemin vücuttan atılmasına yardımcı oluyor. Yaz gelmeden incelme ve sıkılaşma telaşıyla spora başlayanların daha etkili ve çabuk sonuç alabilmeleri için destekleyici özelliğe sahip olan BİODER 90-60-90 elastin liflerini güçlendirip cildi sıkılaştırırken, selülit görünümü ile savaşarak vücudu yeniden şekle sokuyor. Düzenli kullanımla gözle görülür incelme sağlayan BİODER 90-60-90 İnceltici-Sıkılaştırıcı Konsantre Jel ve Selülit Karşıtı İnceltici Serum kısa sürede fit bir görünüm sunuyor. Konsantre formülüyle ilerlemiş selülit görünümüyle savaşmada etkili olan BİODER 90-60-90 selülit karşıtı serumun günde 1 kerelik kullanımı ile etkili sonuçlar alınabilirken inceltici ve sıkılaştırıcı jel formülü sabah akşam uygulamak yeterli oluyor.

Etkinliği ve güvenilirliği Almanya Dermatest Laboratuvarları tarafından yürütülen klinik testler sonucunda kanıtlanan BİODER 90-60-90 jel ve serumun ürünlerinin etkisi ilk aydan itibaren gözlenmeye başlanırken daha etkili sonuç için 3 ay boyunca uygulanması tavsiye ediliyor.