Diyet

Ayda 5 kilo verdiren diyet

661views

Düzenli beslenmeye geçip fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız, ayda 5 kilo verdiren diyet listesine göz atabilirsiniz! Dengeli, temiz ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandıran bu diyet sayesinde açlık, tansiyon düşmesi, halsizlik hissetmeden kilo verecek ve yeni vücudunuza merhaba diyeceksiniz…

 

Düzenli beslenmeye geçip fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız, ayda 5 kilo verdiren diyet listesine göz atabilirsiniz! Dengeli, temiz ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandıran, ayda 5 kilo verdiren diyet sayesinde açlık, tansiyon düşmesi, halsizlik hissetmeden kilo verecek ve yeni vücudunuza merhaba diyeceksiniz…

 

Kilo vermek, kendinize olan güveninizi artırır ve hayatla daha barışık olmanızı sağlar. Bu sayede hem kendinizi hem çevrenizdeki insanları mutlu edebilirsiniz. Şimdiye dek kilo vermek için onlarca kez diyete başlamış ve onlarca kez yarıda bırakmış olabilirsiniz ama gelin şimdi hem kendinize hem biz ‘Diyete Başlıyorum’ ekibine söz verin ve fazla kilolardan arınmak için kararlı bir şekilde diyete başlayın. Biz, size güveniyoruz; siz de kendinize güvenin.

 

Kahvaltı

1 bardak şekersiz çay

1 avuç içi kadar beyaz peynir

1 tatlı kaşığı bal

1 adet salatalık

2 ince dilim ekmek

 

Öğle yemeği

Birinci seçenek:

Izgara bir porsiyon tavuk, balık ya da et

Büyük bir kase salata

1 ince dilim ekmek

 

İkinci seçenek:

6 kaşık etli veya etsiz sebze yemeği

1 kase yoğurt

2 ince dilim ekmek

Büyük bir kase salata

 

Ara öğün

1 adet meyve

 

İkindi vakti

1 su bardağı süt

1 çay kaşığı pekmez

 

Akşam yemeği

Birinci seçenek:

Izgara bir porsiyon tavuk, balık ya da et

Büyük bir kase salata

1 ince dilim ekmek

 

İkinci seçenek:

6 kaşık etli veya etsiz sebze yemeği

1 kase yoğurt

2 ince dilim ekmek

Büyük bir kase salata

 

Uyumadan 2 saat önce

1 su bardağı süt

1 çay kaşığı tarçın

 

Ayda 5 kilo verdiren diyet hakkında önemli bilgiler

 

Kilo verdikten sonra sağlıklı, temiz beslenmeye devam etmeli; ölçülü yemelisiniz. Aksi durumda verdiğiniz kiloları fazlasıyla geri alırsınız. Diyet sırasında vücudunuzdaki yağların yakılıp dışarı atılması için günde 12-14 bardak su içmelisiniz.

 

Yemeklerinizi tatlandırmak ve metabolizmanızı hızlandırmak için her öğünde karabiber, tarçın, pulbiber, kekik, nane gibi sihirli baharatları kullanın.

 

Kilo vermeyi hızlandırmak ve vücudunuzu temizlemek için gün içerisinde yeşil çay, mate çayı, tarçın çayı, beyaz çay gibi bitki çayları içiniz.

 

Yağ yakımını hızlandırmak için Diyete Başlıyorum’un özel tarifi, yağ yakıcı kürü haftada 2 kez yapınız. Yağ yakıcı kürümüz deneyen herkes tarafından beğenilmiş ve yağ yaktığı görülmüştür. Tarifi için buraya tıklayınız.

 

Ayrıca, her gün 30 dakika yürüyüş, yüzme, koşu gibi bir spor yapmak vücudunuzun şekillenmesini ve kaslarınızın güçlenmesini sağlayacaktır. 

İŞtah