DiyetManşet

En etkili göbek eritme yöntemleri

800views

gobek-eritme-yontemleri

En etkili göbek eritme yöntemlerini her gün tekrar ederek uyguladığınızda inceldiğinizi, kilo vereceksiniz. İnanılmaz mı görünüyor? 15 gün boyunca göbek eritme yöntemlerini uygulayın ve mucizevi değişimi yaşayın!

Göbek eritmeye kahvaltıda başlanır

Yıllarca insanlar aç kalarak kilo vermeye çalıştı ama nihayet doğru ve zevkli yolu kabullendi: Faydalı yiyeceklerle, dengeli beslenme! Siz de göbek eritmek için yumurta, peynir, zeytin, maydanoz gibi tok tutan, ödem söktüren, yağ yaktıra besinlerle her sabah kahvaltı yapın.

Kahvaltıda değişiklik isterseniz: Menemen, mantarlı veya soğanlı yumurta, yulaf ezmesi deneyebilirsiniz.

Günde 2 kez tarçınlı süt içerek yağ yakın

Bilimsel testler gösteriyor: Günde 2 kez tarçınlı süt içmek kilo vermeyi ve göbek eritmeyi hızlandırıyor. Aynı zamanda, “DİYETE BAŞLIYORUM” takipçileri Facebook sayfamızdaki yorumlarında tarçınlı süt içerek tatlı isteğinden kurtulduklarını, tok hissederek kilo verdiklerini yazıyor.

Tarifi ise kolay: 1 bardak süte 1 çay kaşığı toz tarçın ekleyip bir taşım kaynatın. Akşamüstü 4-5 gibi ve yatmadan 2-3 saat önce için.

Yoğurt kürüyle günde yarım kilo verin

Konumuz göbek eritmeyse, “DİYETE BAŞLIYORU” özel yoğurt kürü tarifimizden mutlaka bahsetmeliyiz! Bu mucize karışım sayesinde günde yarım kiloya kadar yağ yakabilir ve göbek eritebilirsiniz. Size inanılmaz mı geliyor? Önerilerimize birebir uyarak yoğurt kürünü deneyin, sabah tartılın ve 500 gram ve daha fazlasını verdiğinizi görün. Yarışa var mısınız?

Yoğurt kürü tarifi için TIKLAYINIZ
Şeker ve tuzla aranıza mesafe koyun

Size kötü davranan bir insanı hayatınızda tutar mısınız? Aşırı tuz ve şeker tüketimi de bu insanlara benzer, göbekte yağlanma ve kilo almanın birinci sorunlarıdır. En etkili göbek eritme yöntemlerinden biri şeker ve tuzla aranıza mesafe koymaktır.

Bunu siz de biliyorsunuz ancak uygulamada zorluk mu çekiyorsunuz? Günden güne azaltın. Yani bir anda kesmeyin ama her gün biraz tuz ve şekeri azaltıp sonunda tamamen yok edin.

Her gün 10 dakika egzersiz yapın

Türkiye toplumunda insanlar spor yapmaktan korkuyor, kaçıyor ama buna rağmen göbeğinden kurtulmayı umuyor. Yoksa siz de o tembel hayalperestlerden biri misiniz? Gerçeği kabullenin: Göbek eritmek için egzersiz yapmalısınız! Güzel haber: Günde 10 dakika göbek eritme egzersizleri yapmak bile hızlıca göbeğinizden kurtulmanızı sağlar. Evet, sadece 10 dakika.

Göbek eritme egzersizleri resimli anlatımı DİYETE BAŞLIYORUM web sitemizde bulabilirsiniz.

gobek-eritmebanner

Günde 15 bardak su içerek ödem atın

Göbeğinizdeki şişkinliğin büyük bölümü ödem ve toksinlerden kaynaklanır. Bunlardan hemen ve kolayca kurtulmanın yolu ise günde 15 bardak su içmektir. “Ama ben su içiyorum” demeyin, göbeği olan kişilerin az su içtiğini veya hiç içmediğini iyi biliyoruz.

Her gün, 15 bardak suyu yudum yudum ve oturarak için. Vücudunuzdaki ödemleri ve tarçınlı süt içerek yaktığınız yağları bu şekilde vücudunuzdan atacaksınız.