DiyetManşet

Göbek eriten denenmiş yoğurt kürü

1.3Kviews

gobek-eriten-yogurt-kuru

Denenmiş ve sonuç alınmış göbek eriten yoğurt kürü tarifimizle karşınızdayız! 3 basit malzemeyle hazırlanan bu sihirli karışım, vücuttaki yağları yakmaya ve aşırı yeme isteğini kesmeye yardımcı oluyor.

Kilo vermek, fazla kilolarınızdan kurtulmak için siz de bu göbek eriten yoğurt kürünü her gün uyumadan 3 saat önce tüketin ve mucizeye kendi gözlerinizle şahit olun! Hazırsanız, Türkiye’nin en güvenilir diyet sitesi ‘Diyete Başlıyorum’ özel tarifini açıklıyoruz.

Göbek eriten yoğurt kürünün faydaları

Göbek ve basende birikmiş yağları yakar.

Kilo almaya sebep olan tatlı isteğini keser.

Vücudu şişiren ödem ve toksinleri atar.

Aşırı yeme isteğini yok eder.

Malzemeler,

1 kase yoğurt

Yarım limonun suyu

1 yemek kaşığı nar

1 tatlı kaşığı kuru nane

Hazırlanışı ve kullanışı,

Tüm malzemeleri verilen ölçülerde iyice karıştırın. Her gece uyumadan 2-3 saat önce yiyin.

nar-2015

Önemli bilgiler,

Yoğurdun zayıflamaya etkileri: Yoğurt, içinde barındırdığı faydalı bakterilerle kilo verdirici etkisi kanıtlanmış bir besindir. İstediğiniz şekilde tam yağlı, yarım yağlı veya ev yapımı yoğurt yiyebilirsiniz; fark etmez.

Nanenin zayıflamaya etkileri: Mide-bağırsak spazmını azaltır, gaz söktürür, hazımsızlığa ve bulantıya iyi gelir. Migren, uykusuzluk ve baş dönmesine faydası olabilir. Nefes almayı kolaylaştırıcı etkisi nedeniyle astım, grip, bronşit ve öksürük için yararlıdır. Heyecan ve korkuyu yatıştırır, sinirleri gevşetir.

Limon suyunun zayıflamaya etkileri: A, B, C ve D vitaminlerini içerir. Soğuk algınlığında, mide bulantısı ve hazımsızlık şikâyetlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Tansiyonu düşürür, sinir sistemini yatıştırır.

Eğer hazırda nar yoksa, buraya tıklayıp listedeki meyvelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Amacımız, kan şekerini ve tatlı isteğini en az kalori ve doğal yoldan sağlamaktır.

Göbek eriten yoğurt küründen tam fayda sağlamak için en az 2 hafta boyunca düzenli olarak kullanın. Bu sırada her gün en az 2 litre su içerek sık sık idrara çıkın.

Eğer kürle birlikte diyet yapmak isterseniz, buraya tıklayıp denenmiş diyet listesini öğrenebilirsiniz.

zayiflama-cayi-banner