Diyet

Hangi burç nasıl zayıflar?

648views

Spor yapmayı severler, sizlerde burcunuzu göz önünde bulundurarak spor yapmak istemez misiniz? Zayıflamanın en eğlenceli yolunu en aktif şekilde sizlere sunuyoruz.

Koç Burcu  : Savaşçı ruhlu, enerji dolu olan koç burcu olan kişiler boks ve dövüş sanatları sporuyla  zayıflayabilirler.

Boğa Burcu : Evine düşkün, doğayla barışık olan bu burçtan kişiler yürüyüş yapmalı ayrıca dağ bisikleti ve trekking sporu ile zayıflayabilirler.

İkizler Burcu :  Kendileri gibi sporları da değişken olduğundan her tip sporu yapıp zayıflayabilirler.

Spor yapan kadınlar

 

Yengeç Burcu :  Bu burç için evden çıkmaya gerek yoktur. Ev de yapılabilen her tip spor yengeç burcu olan kişilerin zayıflaması için uygundur.(Dvd’li yogo, plates gibi.)

Aslan Burcu : Salsa ve Hiphop dansları aslanların hiperaktifliğine birebirdir. Diyet desteği ile de kendini fit vücuda kavuşturabilir.

Başak Burcu : Çıt kırıldım, mükemmeliyetçi olan bu burçtaki kişiler, programlı bir sporla ve diyetle zayıflayabilirler.

Koşu bandı ile zayıflama

Terazi Burcu : Duygusal yapıları nedeniyle arkadaş destekli seçilecek, diyet ve spor ile zayıflama hedeflerine ulaşabilirler.

Akrep Burcu : ‘’Ben Bilirim’’ yapısıyla hareket ettiklerinden kendi istedikleri spor ve diyetle kendi programını oluşturarak zayıflayabilirler.

Yay Burcu : Eğlenceli ve enerjik yapılarından dolayı çeşitli sporlara farklı günlerde yapabilirler. Diyet konusunda kafein ve şeker dışında uzak durması gereken besinler yoktur. ‘’Eğlenceli olsun yeter’’ her daim zayıflayabilirler.

Spor yapmak

Oğlak Burcu : Her konuda uzman olmayı düşünen bu burçtaki kişiler, yaptıkları sporlar ile zevk alarak zayıflayabilirler.

Kova Burcu : Kontrolü elden bırakmayan kovalar için fitness ve aerobik en uygun zayıflama yöntemidir. Diyet olarak kontrollü beslenmeyi tercih ederler.

Balık Burcu :  Başka kişilere fayda sağlarken zayıflamak sizin işiniz!! Spor olarak yoga tam size göre…

Burçlara  göre artık zayıflamak çok kolay, siz de deneyin göreceksiniz…