DiyetManşet

Hızlı göbek eritme yöntemleri

674views

gobek-eritme-1303

“Vücudumdan memnun olmak, hızlı göbek eritmek istiyorum” istiyorsanız, ‘Diyete Başlıyorum’ olarak hazırladığımız denenmiş ve sonuç alınmış zayıflama yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Daha düz bir karın, daha sıkı bir görüntü için hızlı göbek eritme yöntemlerini dikkatle okuyun, harfiyen uygulayın ve hayalinizdeki vücuda kavuşun. Hazırsanız, başlıyoruz!

Tok tutan yiyeceklerle beslenin

Hızlı göbek eritme için uzun süre tok kalmanızı sağlayacak; ama kalorisi düşük yiyecekleri tercih edin. Acıktığınız zaman ara öğün veya atıştırmalık olarak da çiğ sebze veya meyveleri tercih edin. Genel beslenme alışkanlıklarınızda lif ya da posa yönünden zengin olan gıdalara daha çok yer vermeye çalışın. Tok tutan yiyecekleri öğrenmek için buraya tıklayınız.

Seçimlerinizde aklınızı kullanın

Tuzu azaltın ve olabildiğince az tüketin. Şekerli ve gazlı içeceklerden uzak durun. Fasulye ve nohut gibi bazı yiyecekler, bazı sebze ve meyveler bazı bünyelerde gaz ve şişkinliğe sebep olur sizde bu tür etki yapan yiyeceklerden uzak durun.

Sabahları 10 dakika hareket edin

Sabahları uyandığınızda birkaç dakikanızı karın egzersizlerine ayırın. Çok uzun süre ve ağır egzersizler yapmanıza gerek yok. Karın kaslarınızı güçlendirecek, toplayıp sıkılaştıracak birkaç egzersiz yeterli olacaktır. Sabahları 10 dakikanızı bu işe ayırın. Resimli göbek eritme egzersizleri için buraya tıklayınız.

gobek-eriten-yogurt-kuru

Zencefilli yoğurt kürü yapın

Diyete Başlıyorum’ sağlıklı yaşam portalının mucize formüllerinden yoğurt kürünü siz de yapın. Neden mi? Zencefilli yoğurt kürü yapanlar hem daha düz bir karna sahip oluyor hem de günde yarım kilo veriyor. Yoğurt kürü tarifi için buraya tıklayınız.

Kahvaltı olmadan asla! 

Kahvaltıyı atlamayın. Evden karnınız aç çıkarsanız, işe gidene kadar veya işyerinde poğaça, börek, çörek gibi sağlıksız seçimlerin aklınızı çelme ihtimali artar. Karnınız tok olursa algınız da yiyeceklere kapanacaktır; böylece sağlıksız seçimlerden uzak kalabilirsiniz. Kahvaltıda süt ürünleri tüketmemeyi de deneyebilirsiniz. Süt ve süt ürünleri zor hazmedilir ve bazı insanlarda şişkinlik yapar. Birkaç gün kahvaltıda süt ürünlerinden uzak durun, eğer fark görürseniz süt sizde de şişkinlik yapıyor olabilir.

Harekette bereket vardır

Fazladan yaptığınız her bir dakika egzersizin kâr hanenize yazılacağını ve sizi istediğiniz dümdüz karına bir adım daha yaklaştıracağını unutmayın. Günde 30-45 dakikalık egzersizler yapın. Yürüyüş , koşu veya bisiklet sürmeyi deneyin.

Hızlı göbek eritme yöntemlerini öğrendiniz, hemen uygulayın!

gobek-eritmebanner