DiyetManşet

Kilo verdiren kürlerin videolu tarifleri

926views

Amacınız sağlıklı zayıflamaksa, kilo verdiren kürler size yardımcı olabilir. Arzu Karabulut, birbirinden güzel videolarla zayıflama kürlerini anlatıyor.

Her bir tarifin videosunu sonuna kadar izleyin, aralarından size uygun olanları seçin. Hemen uygulamaya başlayın ve adım adım kilo verdiren kürler sayesinde başarıya ulaşın!

  • Birinci zayıflama kürü: Ceviz suyu

Protein, vitamin ve sağlıklı karbonhidrat içeren ceviz suyunu özellikle tavsiye ediyorum. Sabah aç karnına kullanılan zayıflama tarifi, gün boyunca enerji seviyesini artırıyor.

  • Kesinlikle yapmalısınız: Yoğurt kürü

Kilolu olduğum dönemde deneyip yanılmalarla bulduğum yoğurt kürü tarifimi mutlaka tavsiye ediyorum. Çok güçlü bir ödem söktürücüdür. Düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz.

  • En etkili zayıflama tarifi: Maydanoz kürü

Eğer, gerçekten çok etkili ve pratik bir kilo verdiren kür arıyorsanız; size bunu öneriyorum. Sadece 3 malzemeyle hazırlanıyor. Sağlıkla zayıflamanıza yardımcı oluyor.

  • Türk kahvesi keyfiyle zayıflayın!

İştahınız çok açık veya canınız sürekli tatlı istiyorsa, tarçınlı Türk kahvesi sayesinde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Özellikle, ikindi vakti ara öğününd bir fincan Türk kahvesi içebilirsiniz.

  • Metabolizma hızlandıran zayıflama kürü!

Diyete Başlıyorum Instagram sayfamızda en beğenilen kürlerden biri, metabolizma ateşleyici içecektir. Zencefil, limon suyu ve limon kabuğuyla hazırlanır.

Kilo verdiren kürlerden en iyi şekilde fayda görmek için 7 gün boyunca düzenli olarak kullanın. Örneğin, 7 gün boyunca her sabah ceviz suyu için. Bunu bitirince, 7 gün boyunca her sabah metabolizma ateşleyici içecek kullanın.