Diyet

Zayıflama için bunları yapın!

740views

“Diyete Başlıyorum” ekibi olarak ince, sağlıklı ve mutlu olmanızı istiyoruz. Her gün, sizin için yeni araştırmalarla Zayıflama için yapılması gerekenleri öğreniyor ve paylaşıyoruz. Bugün konumuz, günlük hayatta zayıflama için yapılması gerekenler! Şimdi haberimizi okuyun, hemen uygulamaya başlayın ve siz de kilo verenlerden olun!

“Diyete Başlıyorum” ekibi olarak ince, sağlıklı ve mutlu olmanızı istiyoruz. Her gün, sizin için yeni araştırmalarla zayıflama için yapılması gerekenleri öğreniyor ve paylaşıyoruz. Bugün konumuz, günlük hayatta zayıflama için yapılması gerekenler! Şimdi haberimizi okuyun, hemen uygulamaya başlayın ve siz de kilo verenlerden olun!

 

Hayata erken başlayın

 

Güne ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyidir: zayıflama için erken uyanın. Ancak kalıcı zayıflama için her gün 7-8 saat kadar uyumanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

 

Nabzınızı yükseltin

 

Uyandıktan beş dakika sonra yatağınızın etrafında veya salonda veya yerinizde 2-3 dakika hızlı tempoda koşun. Enerjinizi artırmak için hareketli bir şarkı açıp koşu sırasında dinleyebilirsiniz.

 

Zayıflama için egzersizleri öğrenmek için buraya tıklayınız!

 

Diş ve dilinizi fırçalayın

 

Gece boyunca diş ve dilde biriken bakterileri temizlemek ve midenize gitmesini önlemek için dişlerinizi ve dilinizi güzelce fırçalayın, nefesinizi tazeleyin.

 

Verdiğiniz sözü anımsayın

 

Aynada kendinize bakıp gülümseyin ve dünden bugüne zayıflama konusunda ne kadar gelişme gösterdiğinizi söyleyin. Temiz beslenip, kilo verip mutlu olmak istediğinizi ve hedefinizden şaşmayacağınızı kendinize söyleyin.

 

Psikolojik zayıflamayı öğrenmek için buraya tıklayınız!

 

Zayıflama

Bir bardak su için

 

Güne suyla başlamak kendinizi temiz ve hafif hissetmenizi sağlar. Su içerek hücrelere oksijen gönderirsiniz ve bu da kalori yakmayı hızlandırır. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra bir bardak su için.

 

Zayıflamayı hızlandıran su tarifi için buraya tıklayınız!

 

Türk kahvesi veya yeşil çay için

 

Kan dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırmak için şekersiz olmak şartıyla Türk kahvesi veya yeşil çay için. Hem kahvaltı yapana kadar kendinizi tok ve canlı hissedersiniz hem de yağ hücreleri yanmaya başlar ve zayıflarsınız.

 

Türk kahvesinin faydalarını öğrenmek için buraya tıklayınız!

 


 

{loadposition haber}

 

Keseyle masaj yapın

 

Mümkünse her sabah ılık suyla banyo yapın. Kiloların yoğun olduğu bölgelere ipek keseyle masaj yapın. Güzellik ürünü satan mağazalardan 5 liraya alabileceğiniz ipek keseler, kan dolaşımını hızlandırır.

 

Yağ yakıcı karışımı öğrenmek için buraya tıklayınız

 

Kahvaltıda acı yiyin

 

Sabah kahvaltısında uygun miktarda acı yiyerek hem vücut ısınızı artırabilir hem de yağ yakımını hızlandırabilirsiniz. Kırmızı biber, isot, yeşil biber gibi acılarla kahvaltınızı diyete uygun hale getirebilirsiniz.

 

M

 

Diyet kahvaltı tarifleri için buraya tıklayınız

 

Büyük tuvaletinizi sabah yapın

 

Büyük tuvaletinizi sabah yapmak için bağırsaklarınızı eğitin. Ne kadar erken bağırsaklarınızı boşaltırsanız, gün boyunca yiyecekleriniz o kadar kolay sindirilir. Eğer kabızlık probleminiz varsa bile her sabah aynı saatte tuvalete gidip oturun ve vücudunuza alışkanlık kazandırın.

 

Kabızlık giderici yöntemleri öğrenmek için buraya tıklayınız!