DiyetManşet

Diyete Başlıyorum’dan bir zayıflama başarısı daha!

702views

zayiflama-basarisi-serpil

Türkiye’nin en güvenilir sağlıklı yaşam portallarından ‘Diyete Başlıyorum’ ekibi olarak büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Çünkü, takipçilerimizden Serpil Hanım, bir ayda 5 kilo verdi, kabızlık ve tatlı krizlerinden kurtuldu. Kendine özenli, sevgili ve saygılı davranmaya başladı. Serpil Hanım’ın başarı hikayesi sizleri de motive edecek, ayrıca zayıflama sürecinde kullandığı doğal yöntemlerin tariflerini de bulacaksınız.

İşte, Serpil Hanım’ın bizlere Facebook sayfamızdan gönderdiği mutluluk ve motivasyon veren mesajı:

Merhaba Diyete Başlıyorum ekibi, Merhaba Arzu Hanım,

‘Diyete Başlıyorum’ sayfasını keşfedeli bir ay oldu, sürekli takipteyim. Yıllardır yaşadığım kabızlık sorunu ve tatlı krizlerine sizin tavsiyelerinizle çözüm bulabiliyorum. Esasında ben şimdiye kadar kilo vermek için değil sadece güzel ve sağlıklı bir yaşam sürmek için bir şeyler yapıyordum. Ama çevremdeki insanlar ‘senin kilon yok ki, sporu ne yapacaksın? Diyet yapma, boşver!’ tarzında sözler söylüyordu. Haliyle bunlar beni etkiliyor, motivasyonum yarıda kalıyordu ve mutsuz oluyordum.

Ama artık durum tamamen değişti çünkü seni buldum Arzu ablacım. Senin paylaşımlarının sıcaklığı ve yakınlığıyla destek alıyorum ve artık sağlıklı yaşıyorum. Üstelik içim çok rahat, tam istediğim gibi yapıyorum. Su içmeyi severdim ama senin alkali su tariflerinle artık daha çok seviyorum ve vücudumdan ödemler, toksinler gittikçe kendimi kuş gibi hafif hissediyorum.

ÇİLEKLİ ALKALİ SU TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

Tatlı krizlerim geldiğinde tarçınlı sütlü kahvemi yapıyorum ve kendimi çok özel hissediyorum. Çünkü kendime zaman ayırıyor, kendim için bir şey yapıyorum. Zaten, geride bıraktığım bir aya baktığımda tatlı krizlerim o kadar azaldı ki artık yağ yakıcı tarçınlı sütlü kahvemi sadece keyif için içiyorum.

oructa-susuzluk

TARÇINLI KAHVE TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sınav haftasında, çok yoğun bir dönemde olmama rağmen senden öğrendiğim egzersizleri evde yapıyorum. Önceden, spor sadece dışarıda yürüyüşle veya spor salonunda aletlerle yapılır zannediyordum. Ama sen ve ‘Diyete Başlıyorum’ sayesinde evde, bir sandalye yardımıyla bile spor yapabileceğimi öğrendim.

EVDE SPOR HAREKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hayalini kurduğum bir hayatı gerçekleştirmek için bana umut ve ışık oldun. Sana hem kendi adıma hem de seni takip edip ilham alanlar adına çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın, iyi ki bilgilerini, sevgini ve sıcaklığını bizlerle paylaşıyorsun.

Bu arada, mutlaka söylemeliyim: temiz beslenmeye dikkat ederek ve arada sırada yoğurt kürü yaparak bir ayda tam 5 kilo verdim. Ama benim için daha güzel artık kabızlık sorunu yaşamıyorum. Bağırsaklarımın tertemiz ve yumuşacık olduğunu hissediyorum. Gün aşırı, hiç zorlanmadan büyük tuvaleti yapabilmek harika bir konfor!

KİLO VERDİREN YOĞURT KÜRÜ TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnsanın hayatına bir kez güzellikler geldi mi, peşine yenileri ekleniyor. Artık çevremden sık sık iltifatlar alıyorum; cildimin ve gözlerimin parladığını söylüyorlar, çok güzelleştiğimi duyuyorum. Sen videolarının sonunda ‘kendinize çok sevgiyle’ bakın diyordun, bunun ne demek olduğunu anladım ve artık daha çok hevesleniyorum ve kendime daha çok sevgiyle bakıyorum.

Çok ama çok çok çok teşekkür ederim. Sağlıklı, mutlu ve güzel günler diliyorum.

Serpil

Hediye çekilişimize katılarak güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyan güneş koruyucu kazanabilirsiniz! Avrupa’nın en iyi markalarından ‘Avene’’in, güneş ışınlarından cildinizi korurken, sağlıkla bronzlaşmanızı sağlayacak bu ürününü kazanmak için yapmanız gereken çok basit! Aşağıdaki görsele tıklayıp ‘Avene’ web sitesine gittiğinde karşınıza çıkacak formu dikkatlice doldurun ve güneş koruyucu kazanma şansı elde edin!

avene-form

Kazanan kişilere hediyesi kargoyla gönderilecektir. Herkese bol şans diliyoruz!

Yarışmamız 17 Haziran ve 30 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerlidir.