Spor

Avon’dan zayıflatan spor koleksiyonu!

643views

avon-active-2

Kadınların güzellik ve mutluluğı için çalışan Avon’dan yepyeni bir koleksiyon var: AVON yeni Active serisi! Gerçek bir sporcu gibi davranın ve sizi motive edecek spor kıyafetleri alın; bazen sadece onları giymek için bile spor yapmak isteyeceksiniz!

AVON yeni Active serisi ile kadınları fit kalmaya çağırıyor. Formda kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren AVON Active Serisi, giyim seçenekleri ve çeşitli ekipmanlar ile daha zinde ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

AVON egzersiz yaparken harika görünmek isteyenler için sade ve kadınsı çizgileriyle dikkat çeken spor sütyenini sunuyor. Çift taraflı sütyen, maksimum aktivite için maksimum rahatlık sağlıyor.

AVON’un çok fonksiyonlu spor çantası, elde veya omuzda rahatlıkla taşınabiliyor. İstenirse; ayrılan gözüyle küçük bir kol çantasına dönüşebiliyor. Çantanın ayakkabılara özel bölümü, spor ayakkabılarınızı rahatlıkla taşımanıza olanak veriyor.

AVON Active Çok Amaçlı Spor Aleti, 7 farklı egzersiz imkanı ile kolları, bacakları, sırtı ve karnı çalıştırıyor. 12 farklı egzersiz yapabileceğiniz Spor Topu da kolları, bacakları, karnı ve sırtı çalıştırıyor. Topun üzerine basılı egzersiz görselleri, evde spor yaparken kadınlara ilham veriyor.

avon-active-3

Evde egzersiz yapmak isteyenler AVON’un 3 boyutlu kataloğundan da yararlanabiliyor. blippar uygulamasını indirip mobil cihazlarında kataloğun ilgili sayfalarını okutanlar, kendilerine uygun egzersiz hareketlerini keşfediyor. Her seviye için farklı egzersiz seçenekleri bulunuyor.

AVON Ladies Active Çift Yönlü Spor Sütyeni, kampanya fiyatı, 25,95 TL.

AVON Della Spor Çantası, kampanya fiyatı, 44,95 TL.

AVON Çok Amaçlı Spor Aleti, kampanya fiyatı, 34,95 TL.

AVON Spor Topu, kampanya fiyatı, 25,95 TL.

gobek-eritmebanner